בניה בטכנולוגיה מתקדמת

בניה בטכנולוגיה מתקדמת2018-11-01T14:27:45+03:00

טכנולוגיה מתקדמת מייצגת בענף הבנייה בראש ובראשונה את היכולת להשיג בידוד תרמי ואקוסטי. במילים פשוטות, בידוד תרמי מבוסס על שימוש בחומרי בנייה ושיטות למזעור מעבר חום וקור בין שני גופים בעלי טמפרטורה שונה – בעוד בידוד אקוסטי מתאפיין במציאת טכניקות משוכללות להקטנת מעבר אנרגיית הקול או להקטנת ההד בתוך חלל הפנים של המבנה.

טכנולוגיה מתקדמת שמשפרת את הבידוד התרמי והאקוסטי מאפיינת את הדור הבא של ענף הבניה. בעזרת הטכנולוגיה הזו ניתן לשלב בין בידוד חום וקור ולהשיג יתרונות משמעותיים כגון:

  • חיסכון בהוצאות חשמל
  • מניעת עיבוי והצטברות לחות ועובש
  • הגנה על המבנה
  • השבחת הנכס
  • ניצול אנרגטי אופטימאלי

במילים פשוטות, כולנו מכירים את הימים שבהם המזגן בבית דולק 24/7 אבל חלל הפנים חוזר ללהוט או לקפוא מיד אחרי שמכבים אותו. בבניה בטכנולוגיה מתקדמת התופעה הזו לא מתרחשת, כי חלל הפנים שומר על החום בחורף ועל הקור בקיץ. כבר כך ניתן לחסוך בעלויות חשמל של 20%-25%, לצמצם את הבלאי של מכשירי החשמל וליהנות מאיכות חיים גבוהה.

איך בונים בטכנולוגיה מתקדמת?

על מנת לבנות בטכנולוגיה מתקדמת עלינו להשתמש בחומרים שמיועדים לבידוד תרמי ובהם פוליסטירן מוקצף, פוליאוריתן מוקצף, צמר סלעים, צמר זכוכית ורדידי אלומיניום למניעת קרינה. במקביל, את הבידוד האקוסטי משיגים עם שימוש בחומרים מוקצפים שדרכם עובר פחות קול ועם עץ מלא וספוג שמוצמד לתקרה ולקירות.

השימוש בטכנולוגיות חכמות רלוונטי גם בחיזוק בניינים או בפרויקטים של פינוי בינוי. כל מה שצריך לעשות הוא לשלב בנייה ירוקה בתהליך חיזוק המבנה ולעבוד עם בעלי המקצוע המתאימים מהתכנון ועד היישום.

נציגי חברת תרמיקה ישמחו לספק לך פרטים נוספים על תמ"א, בניה חכמה בטכנולוגיה מתקדמת, כולל חיזוק בניינים, תכניות פינוי ובינוי, התקנת מערכות חשמל סולארי, בניה תרמית ועוד – ולצרף אותך למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו.