תמא 38 בדירות להשקעה

תמא 38 בדירות להשקעה2018-11-01T14:23:32+03:00

כיצד משביחה תמא 38 את ערך הנכס? מדוע כדאי להשקיע בחיזוק מבנים קיימים? ומהן אפשרויות הבנייה הקיימות בפרויקטים כאלה? הבה נבחן את עולם התמ"א מעט יותר מקרוב.

נפתח ונאמר כי תמ"א 38 היא הקיצור המקובל לשם ארוך הרבה יותר – "תכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה".

כפי שאפשר להבין מן השם המסורבל שניתן לתכנית, מטרתה לעודד בעלי זכויות במבנים שהוקמו לפני ינואר 1980 לפתוח בפרויקטים לחיזוק המבנה ולפיתוח התשתיות כך שיוכלו להתמודד טוב יותר עם מקרה של רעידת אדמה. בפועל, התמריץ לחיזוק מבנים הוא הענקת זכויות בנייה מוגדלות וקיצור הליכים בירוקרטיים, המאפשרים הן לדיירים והן ליזמים להרוויח מן המהלך.

עם תרמיקה – ההשקעה שלך תניב יותר

אנו בתרמיקה מתמחים בפרויקטים מסוג תמא 38 – ועובדים עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם על מנת לבצע עבורך פרויקטים אלו בצורה האמינה, המשתלמת והמקצועית ביותר. לפרטים נוספים, ביכולתך לפנות אל נציגינו ממש כעט ונשמח לעמוד לרשותך!

האם תמא 38 משביחה את ערך הנכס שלך?

התשובה היא – כן. במידה והוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מאשרת את תכנית המתאר, היא רשאית גם לאשר סגירה ומילוי של קומה מפולשת לשם בניית דירות חדשות, הקמת עד שתי קומות נוספות, הרחבת יחידות דיור קיימות והוספת מעלית, ממ"ד וחנייה. כמו כן, בפרויקטים מסוימים של חיזוק מבנים יש אישור לתוספת מרחבים מוגנים קומתיים. כל תוספת כזו היא בעלת השפעה אדירה על ערך הנכס והסיכוי להשכיר או למכור אותו במחיר גבוה.

הטכנולוגיה שעוזרת להפיק את המרב מן האפשרויות

כאמור, תמא 38 עוזרת להשביח את הנכס בזכות אפשרויות הבנייה המגוונות. מבחינת המשקיעים מדובר ביתרון מהותי, כי ערך הדירה עולה בלי שהם צריכים להוציא כסף מהכיס. התנאי היחיד לניצול היתרון הזה הוא לבצע חיזוק מבנים באופן מקצועי ויחד עם טכנולוגיות בניה חכמה ובניה תרמית. כאשר אנו משתמשים בטכנולוגיות כאלה, התמ"א הופכת להיות אפילו משתלמת יותר בהשוואה לפרויקטים של פינוי בינוי.

הנכס שלך יכול להיות שווה הרבה יותר

נציגי תרמיקה ישמחו לבחון עבורך במה כרוך פרויקט חיזוק מבנים בבניין המגורים – והמומחים שלנו כאן כדי לאפשר לך ליהנות מביצוע תמא 38 תוך עמידה בלוח זמנים מדויק. כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו ממש כעת – נציגינו ממתינים לפנייתך!